Прва ужичка телевизија од 1994. године

УЖИЦЕ: СЛОБОДА У ФИНИШУ ДО ПОБЕДЕ

1 min read
Čitaj mi

Фудбалери ГФК Слобода остварили су другу победу на свом терну у Првој лиги Србији. Овога пута савладали су  екипу РФК Нови Сад резултатом 2:1 (0:1). Гости су пред сам крај првог полувремена дошли до предности, Мсанга је сам истрчао пред гол и лако савладао голмана домаће екипе. У другом полувремену доста боља игра Слободе која долази до потпуног преокрета. Најпре је Саво Рашковић донео изједначење у 64. минуту да би победу Слободи донео капитен Бојан Гајић голом у 85. минуту. Овом победом Слобода је дошла до нова три бода и тренутно се налази на 11. позицији табеле а 15 освојених бодова. Наредни меч Ужичани ће одиграти у Купу Србије где се састају са Напредком из Крушевца. Ова утакмица на програму је у среду од 13 часова.